Podesáté jste v Inline Megatestu vybrali ty nejlepší kolečkové brusle. Otestovali jste 500 párů inline bruslí značek K2RollerbladeTempishPowerslide a Fila.

Podruhé jste vybírali i královnu mezi koloběžkami. O korunku soutěžilo 100 koloběžek značek Kostka, Yedoo, Crussis a Kickbike. Svézt jste se mohli i na malých koloběžkách Chilli a Street Surfing.

Všechno pod jednou střechou, jeden velký Megatest bruslí a koloběžek.

Jak to probíhalo?

Obří pavilon B na brněnském výstavišti přivítal za celý den 1000 návštěvníků. Přízemí patřilo inline nadšencům, prostor před pavilonem zabrali koloběžkáři. A doprovodný program byla taky slušná jízda: škola inline bruslení, tancování se lvem Alexem, freestyle show a workshopy freestyle jízdy, muzeum prototypů koloběžek a vyprávění o koloběžkách.

Fotky a video z Inline Megatestu 2018

Hezké pokoukání ;)


Na fotkách ještě makáme, sledujte náš Facebook, aby vám neutekly.

Jak se testovalo?

Z 1000 návštěvníků jsme posbírali celkem 680 hodnocení bruslí. Do testování se zapojila i skupinka 20 VIP testerů, kteří celý den zkoušeli, porovnávali a hodnotili.

Známkovali jste 4 kritéria bruslí, jako ve škole od 1 do 5.

Hodnotící kritéria:

  • Komfort (pohodlí botičky)
  • Zapínání (snadnost a spolehlivost)
  • Jízdní vlastnosti
  • Celkový dojem z brusle

Ze získaných známek vzniklo hodnocení v každé kategorii a celkové hodnocení.

Výsledky inline testu

Brusle jsme rozdělili do 8 kategorií. Pro dámské i pánské brusle zvlášť absolutní pořadí a poměr cena/výkon (do celkového pořadí promlouvá cena bruslí), dětské a městské brusle. Dál jsme vyhlásili vítěze v kategoriích speed bruslí a quadů. Třešničkou je pak objev Megatestu.

Výsledky testu koloběžek

Vybrali jste si taky nejlepší a nejhezčí koloběžky. Vítězství obhájila koloběžka Yedoo Trexx. 1. místo v kategorii cena výkon si vyjela kolobka Kostka Twenty MAX.

Kompletní výsledky koloběžek »

Partneři testu

Bez nich by to nešlo. Děkujeme všem, kteří nám s akcí pomohli.