V 9. ročníku Inline Megatestu jste si zvolili nejlepší kolečkové brusle. Otestovali jste 500 párů inline bruslí značek Rollerblade, Powerslide, K2Tempish a Fila.

Poprvé jste vybírali i královnu mezi koloběžkami. O korunku soutěžilo 100 koloběžek značek Kostka, Yedoo, Crussis a Kickbike. Svézt jste se mohli i na malých koloběžkách Micro, Chilli a Street Surfing.

Všechno pod jednou střechou, jeden velký Megatest bruslí a koloběžek.

Jak to probíhalo?

Obří pavilon B na brněnském výstavišti přivítal za celý den 1100 návštěvníků. Přízemí patřilo inline nadšencům a první patro zabrali koloběžkáři. A doprovodný program byla taky slušná jízda: škola inline bruslení, tancování se lvem Alexem, freestyle show a workshopy freestyle jízdy, trenažér ručního kola, muzeum prototypů koloběžek,

Fotky a video z Inline Megatestu 2017

Budou přibývat, zatím pro vás máme fotky z fotokoutku a video.

Jak se testovalo?

Z 1100 návštěvníků jsme posbírali celkem 740 hodnocení bruslí. Do testování se letos zapojila i skupinka 20 VIP testerů, kteří celý den zkoušeli, porovnávali a hodnotili.

Známkovali jste 4 kritéria bruslí, jako ve škole od 1 do 5.

Hodnotící kritéria:

  • Komfort (pohodlí botičky)
  • Zapínání (snadnost a spolehlivost)
  • Jízdní vlastnosti
  • Celkový dojem z brusle

Ze získaných známek vzniklo hodnocení v každé kategorii a celkové hodnocení.

Výsledky inline testu

Brusle jsme rozdělili do 6 kategorií. Pro dámské i pánské brusle zvlášť absolutní pořadí a poměr cena/výkon, ve kterém zohledňujeme cenu modelu, dětské a městské brusle.

Výsledky testu koloběžek

Vybrali jste si taky nejlepší a nejhezčí koloběžky. Nejlepší koloběžkou jste zvolili Yedoo Trexx, nejvíc se líbila Crussis Urban.

Kompletní výsledky koloběžek »

Partneři testu

Bez nich by to nešlo. Děkujeme všem, kteří nám s akcí pomohli.